Kalite Politikamız

Brosis Enstitü, faaliyetlerimizin Çevre, İş Sağlığı ve Güvenliği yasa ve yönetmelikleriyle birlikte süreçlerimizi birlikte süreçlerimizi devam ettirilebilir, sürdürülebilir, dönüştürülebilir, temiz ve yenilenebilir çalışma yöntemlerini benimsemiştir,

Her konuda riskleri ele alarak tehlikeleri kaynağında kontrol etmeye yönelik gerekli önlemler alarak sisteminin sürdürebilirliğini sağlamak için çalışmalar sürdürmektedir.  

Gizliliğimiz ve tarafsızlığımızdan ödün vermeden  güvenilir hizmet vermeyi taahhüt ederiz.

Personel Belgelendirme, faaliyetlerini ulusal ve uluslar arası standartlar esas alınarak eğitimli, yetkin, saygılı, tecrübeli ve yetenekli personel ile bağımsızlık, tarafsızlık, güvenilirlik ve gizlilik, prensipleri temel alınarak gerçekleştirmeyi ilke edinmiştir.

Sürekli iyileştirmeyi ön planda tutmak, nitelikli iş gücü, kaliteli hizmet sunmak, 0 kaza prensibiyle iş kazalarını azaltmak, ulusal ve uluslararası düzeyde belgelendirme faaliyetlerini yapmayı kural edinmiştir.

Dürüst çalışmak ve süreçlerin gizliliği konusunda ödün vermeden hizmet verdiğimiz tüm kurumlar ve personellere karşı uygulamayı temel ilke olarak kabul etmiştir,

Gerçekleştirdiğimiz her hizmetin karşısında şeffaf, incelenebilir, takip edilebilir bir sistemin parçası olarak titizlikle, tarafsız bir şekilde bağımsız komitelerimizde değerlendirilmektedir.

Herhangi bir hizmetin uygun olmayan şekillerde kullanıldığını tespit edilmesi durumunda konu hakkında inceleme yapılır ve mevcut durumun doğrulanması durumunda ilgili rehberler doğrultusunda uygun cezai yaptırımlar uygulanır.  

TS EN ISO/IEC 17024 standardı ve MYK mevzuatlarına göre kurulmuş olan sistemimizi en başta şeffaflık, doğruluk, gizlilik ,eşitlik ve güvenirlik ilkelerine dayanarak,  hizmetlerimizi sürekli iyileştirmeyi taahhüt ederiz.